Herbaty specialty dla kawiarni, restauracji, piekarni, hoteli, sklepów...


Sklepy ekologiczne, piekarnie, palarnie kawy...

Oferujemy nasze produkty pod marką Teaoria, na odsprzedaż, w opakowaniach detalicznych 50g i 80g oraz 250g. Dostępne są wszystkie herbaty widoczne w naszym sklepie internetowym. 

Obecnie, na życzenie naszych Partnerów wprowadziliśmy do sprzedaży herbaty liściaste Teaoria w małych opakowanich z okienkiem (25-40g). Aktualnie dostępne dla Klientów indywidualnych jedynie w punktach partnerskich oraz jako zestawy w naszym sklepie online.

Kawiarnie, herbaciarnie, restauracje, hotele...

Poza ofertą na odsprzedaż, oferujemy także wybrane produkty w sprzedaży hurtowej dla wykwalifikowanych klientów z branży hotelarsko-gastronomicznej. Nasze naturalne herbaty liściaste dostępne są w opakowaniach 250-500g. 

Zacznij od naszego zestawu startowego
Wiemy, że czasami rozpoczęcie działalności lub wybór herbat do kawiarni/ restauracji może być trudny. Z tego powodu zebraliśmy nasze najlepiej sprzedające się herbaty w pakiety. Ułatwiamy zrozumienie, jakie herbaty cieszą się popularnością i dajemy dostęp do najlepszych gruzińskich herbat prosto z upraw organicznych. Wysyłamy próbki, ceny i opisy herbat, abyście mogli stać się ekspertami od herbaty. Aby zamówić nasze zestawy startowe do kawiarni/ restauracji, napisz do nas! W krótkim czasie skontaktujemy się z Tobą aby omówić szczegóły.

Co zyskujesz dzięki współpracy z nami?

  • Jedne z najczystszych i najlepszych herbat na świecie, prosto z najlepszych plantacji
  • Przejrzyste i jasne zasady współpracy
  • Szybka realizacja zamówień
  • Atrakcyjne ceny, dodatkowe rabaty
  • Produkty najwyższej jakości

Dlaczego warto?

  • Świadomie decydujemy się na plantacje, gdzie do upraw herbaty nie używa się pestycydów i nawozów sztucznych. Wybieramy uprawy organiczne!
  • Działamy z szacunkiem do człowieka. Naszą misją jest propagowanie zdrowego odżywania i działanie na rzecz przywrócenie ekologicznych upraw!
  • Działamy z zamiarem zapewnienia herbat najwyższej jakości. Zanim dokonaliśmy wyboru, zaparzyliśmy i spróbowaliśmy setki innych herbat z różnych regionów Gruzji. Zaufaj naszym ekspertom.
  • Naszą filozofią jest działanie w zgodzie z naturą.

Kliknij aby pobrać KATALOG HERBAT Teaoria w wersji PDF


W przypadku jakichkolwiek innych pytań dotyczących współpracy, prosimy o kontakt z naszym zespołem ds. sprzedaży hurtowej.


Sprzedaż hurtowa i dystrybucja
T: +48 574 151 159
E: info@teaoria.com
T: +48 792 151 552
E: sales@teaoria.com